Elfen Lied Türkiye - 

Elfen Lied Türkiye Fan sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» selam .....................
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:59 pm tarafından lucy_chann

» sLm ben Cihan
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 6:54 pm tarafından Cylone55

» Herkese Merhaba ^^
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 3:42 pm tarafından Lucy

» Elfen Lied Fantr Wallpaper
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 7:52 pm tarafından technowolf

» Benim Kalemimden Nyuu
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 7:49 pm tarafından technowolf

» miyaviiiii
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 2:39 am tarafından Ruki

» Siteye yeni Manyak geldü lan xD
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 10:38 am tarafından eLFeNLiED_LuCY

» Bu Mu Şu Mu ?
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 12:07 pm tarafından GökChae

» CB'nin Geçmişi-1. ve 2. bölü
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 11:59 am tarafından GökChae

Ortaklar
selam .....................
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:59 pm tarafından lucy_chann
selam ben melodi henüz yeniyim Very Happy Rolling Eyes

Yorum: 0
sLm ben Cihan
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 6:54 pm tarafından Cylone55
[b][quote][table] SLm herkese,ben Samsundan Cihan,bu siteyi sevqiLim sayesinde öqrendim,o bu cizqi fiLmin mannaqı,habire bunu izLiyo,bana da aLıstırdı deLü,herneyse demem o qie,onun sayesinde sizin sitenizi buLdum,baqtım hosuma gitti,öLe iste...Basqa sözüm yoq,söz yarqıcın xD

Herkese Merhaba ^^
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 3:42 pm tarafından Lucy
Merhaba arkadaşlar.Ben Ceren.
13 yaşındayım.Elfen Lied animesini çok seviyorum.En çok etkilendiğim anime bu olsa gerek.
En sevdiğim karakter Lucy / Nyuu
her iki halini de çok seviyorum.
yeniden merhaba

Siteye yeni Manyak geldü lan xD
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 11:06 pm tarafından GökChae
Silamın Hello Arkadaşlar..xD
16 Yaşındayım.
J-Rocker vede Hackerim hahaha xD
The Gazette den Uruhacıyım hehe xD
Bu siteye Yağmur sayesinde geldim.
Anlatim öhöm..xD
Yağmur gazette sitesine üye olmuş siteninde adını yazmıştı ordan aldım geldim xD
Tanışalım kaynaşalım bu kadar...xD
Oyh tirledim haa manyadım lan xD

[ Okuma komple ]
Yorum: 1
Sitenin Manyak Kurucusu xD
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 4:08 pm tarafından eLFeNLiED_LuCY
Ben sitenizin kurucusu Yağmur 14 yaşındayım ve manyağım xD Sitede eğer bana karşı bi saygızlık yaparsanız acımam anında banlarım
Kendimi tanıtıyım:

İzmirliyim
Anime hastasıyım
uykucuyum
korku filmlerine bayılırım
Cinema Bizarre fanıyım
rockçıyım bu kadar

beni sevin ben admininiz geek

Yorum: 4
Traum* ....
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından Traum*
SeLam!
Ben Özge (:
Bursa'dayım xD
Cinema Bizarre en sevdiğim grupLarın başında geLir =D
Bu kadar xD

merhaba bn zeynep
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 9:13 pm tarafından N!C£G!RL
slm bn zeynep 12 yaşın dayım üstelikte punkie pukky nin en yakın arkisi tanıştıımıza sevindim!Elfen Lied Türkiye - Kapı 380dsc05730ks3Elfen Lied Türkiye - Kapı Resim001gz3Elfen Lied Türkiye - Kapı Resim002dz9

Merhaba Millet
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 1:18 pm tarafından Kouta
Selam Herkese,
Adım Rıdvan 17 yaşındayım Adana'da Yaşıyorum
Elfen Lied hayranıyım yeni tanıştım sayılır.
Rap dinlerim
Anime hastasıyım
ımmm bu kadar.

Bu arada Forumunuz çok sakin:)

....=strify=...
Elfen Lied Türkiye - Kapı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 9:34 pm tarafından =strify=
herkese sLm
ben pınar
13 yaşındayım
istanbuLda oturuyorum
cinema bizarre ve my chemicaL romance fanıyım

bu kadar Very Happy

Yorum: 2
Istatistikler
Toplam 28 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: LucyNyuu

Kullanıcılarımız toplam 305 mesaj attılar bunda 101 konu
Forum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 10 kişi C.tesi Kas. 15, 2008 10:21 am tarihinde online oldu.